Kullanıcı Dostu E-ticaret Siteleri

Dünyaca ünlü içerik yönetim sistemlerine sahip sürdürülebilir E-ticaret siteleri tasarımı, ticaretin geleceğidir.

E-ticaret siteleri tasarımı konusunda dikkat edilecek önemli şeylerden biri kullanıcı dostu olmasıdır. Site her gün aktif olarak kullanılır. İyi bir e-ticaret sitesi, kullanıcı dostu arayüz, kolay güncelleme, fotoğraf ve video ekleme sağlar. Bu özelliklerin entegrasyonu sitenizi sürdürülebilir ve kullanımı kolay hale getirir.

İçerik Yönetim Sistemleri:

Siz yada sizden sonra sitede çalışacak kişilerin kolaylıkla içeriğe müdehale edebilmesi gerekir. Bu yüzden tasarımcılar dünyaca ünlü içerik yönetim sistemlerini kullanıcı odaklı dizayn etmişler. Böyle bir site  işiniz için sürdürülebilir olacak ve maliyetlerinizi düşürecektir.

eticaret siteleri

Mobil uyumluluk:

Kullanıcılar günümüzde web sitelerini %70 oranında mobil cihazlardan ziyaret etmektedir. E-ticaret sitelerinin mobil cihazlara uyumlu olması hem kullanıcı açısından kolaylık sağlayacak hem de sitenin arama motoru performansını yükseltecektir.

İçerikler:

Günümüz dünyasında video ve fotoğraf site ziyaretçileri için çok önemlidir. Sitemizde bu içeriklerin optimizasyonu doğru yapılamazsa  yavaşlar ve site ziyaretçi kaybına uğrar.

Site hızı kullanıcı deneyimi için önemlidir çünkü hızlı yüklenen sitelerde hemen çıkma oranları düşük, sayfada kalma süreleri yüksektir.

Sosyal Medyada Paylaşın